Rihanna představuje svoji první vůni „Reb`l Fleur“ – a hned s rebelskou myšlenkou

9. února 2011 v 18:57 | MijušQa =o* a moda.cz |  Móda aktuálně =)

Další hvězdou, v tomto případě smyslnou zpěvačkou, která se zařadila mezi celebrity uvádějící na trh své vlastní vůně, je populární zpěvačka Rihanna. Svoji parfémovou novinku nazvala Rihanna "Reb`l Fleur".

Název svého úplně prvního parfému "Reb`l Fleur" odvodila Rihanna od přezdívky, kterou jí kdysi v dětství dala její babička - "Rebel flower" - aneb česky rebelská květina. Její nová vůně mimomjiné "vzdává hold" také v pořadí čtrnáctému tetování zpěvačky Rihanny.

Co se celého vzniku vůně Reb`l Fleur týče, byla zpěvačka velice nápomocná. Rihannu totiž hnala představa vytvořit něco, co by představovalo její barbadoské kořeny, zároveň však také ztvárňovalo její život v New Yorku a Los Angeles a mimo jiné taktéž vykreslovalo její osobnost a styl. Samozřejmě, že Rihanna, která je okolím brána jako módní ikona, použila módu k tomu, aby zrekapitulovala myšlenku o jejím novém parfému. 

"Je jako podpatky v kombinaci s krátkým flirtujícím modýlkem šatů," řekla pro média o své nové vůni sexy zpěvačka. I flakónek vůně sám o sobě vypadá jako podpatek vysoké obuvi.  Reb`l Fleur je odvážnou, sexy a skutečně nezapomenutelnou vůní. Kromě Rihanny se na výrobě této vůně podíleli také Caroline Sabas a Marypierre Julen

Složení vůně Reb`l Fleur

A jak první vůně Rihanny "Reb`l Fleur" vůbec voní? Hlava vůně je mixem červených plodů, švestky a broskve. Srdce je tvořeno kombinací tónů havajského ibišku, fialky a tuberózy a kokosové vody. Základem je pak spojení voňavé vanilky, pačuli, jantaru a pižma.  Lidé na různých internetových blozích přiřazují voňavou novinku Rihanny k vůni Calvin Klein Euphoria a říkají, že pokud se vám líbí vůně cK Euphoria, pak se vám bude líbit i ovocně-květinově-pižmová vůně Reb`l Fleur od Rihanny.

Rihanna o své vůni Reb`l Fleur

"Věřím, že žena by měla toužit po tom, aby byla jiná, aby se lišila. Měla by chtít žít život pro samu sebe, ne pro ostatní," poznamenala exotická a švihácká zpěvačka Rihanna v tiskové zprávě. "Tato vůně je o mé vášni pro individualitu - o tom být výraznou a silnou, ale zároveň také cituplnou a intrikánskou. Slibuji vám, že vůně Reb`l Fleur nebude vůní, na kterou snadno zapomenete."


Rihanna představuje světu nový parfém Reb`l Fleur.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama