Návod jak být olíbená...To opravdu existuje?? Vyzkoušíme a uvidíme

8. března 2011 v 20:00 | Mijůůůůůš
Jsou holky, které jsou zvané na každou párty, všichni je zbožňují, mají spoustu kamarádů a všude jsou středem pozornosti. Jak to dělají? Není to nic složitého a ty to zvládneš taky :o)
Myslíš, že po těch "holkách" kluci šílí nebo, že by to bylo kvůli tomu, jak se oblékají nebo je v tom něco jiného? Já tomu nevěřím, protože k tomu, aby tě měl někdo rád nepotřebuješ skvělou postavu, ani všechny kluky a už vůbec ne spoustu peněz.
Než si ale rady přečteš a budeš se jimi popřípadě řídit, uvědom si, co od toho vlastně čekáš. Chceš tím odzbrojit ostatní holky? Tak na to zapomeň, protože tě budou nenávidět. Chceš, aby tě zbožňovali úplně všichni? Každý ví, že tohle taky nejde. Nikdo nemůže být oblíbený úplně u všech! Ale pokud chceš, aby tě měli rádi ti, co jsou na tebe milí, co se s tebou baví i když nemáš zrovna "kilo" v kapse, tak pak čti dál :o) Zkus pak schválně pozorovat reakce okolí, jestli ze něco změní :o)
Klik na Celý článek

1) MOC SE NEPŘÍZPŮSOBUJ
Ráda by ses seznámila s partou holek, který jsou na škole fakt hodně oblíbený a podobně se třeba oblékají? Pak neudělej zásadní chybu a neleť hned do obchoďáku, aby sis pořídila to co ony. Ještě by si mohly pomyslet, že si jak cvičená opička a ještě by ti to pohoršilo. Naopak nos to co se ti líbí, ale zase to nepřeháněj třeba s doplňky :o) Hlavně, když už si na sebe něco vezmeš, tak to nos hrdě a nevšímej si komentářů ostatních - beztak jenom závidí :o) To se týká třeba i muziky. Ty holky poslouchají třeba Tokio Hotel a tobě se pro změnu zase líbí US5? Nevadí! Řekni té partičce, že si myslíš, že fandit té skupině ti přijde třeba dětinské, ale na druhou stranu se jich zeptej, čím je třeba okouzlila? Zaručeně si budou myslet, že máš svůj vlastní názor, ale že se i zajímáš o to, co mají rády ony :o) Pořád lepší než cvičená opička ne? :o)
2) SMĚJ SE SAMA SOBĚ
Každý ví, že nejlepší způsobem jak zapůsobit je smysl pro humor. Proto, když budeš vtipná, bude s tebou sranda a ostatní tě budou mít fakt rádi. Jestli se ti zase někdy stane trapas, sama sobě se prostě od srdce zasměj. Když někdo bude mít pitomé poznámky, buď nad věcí a usmívej se. Někdy člověka prostě nic supr cool vtipného nenapadne, tak je prostě lepší usmívat se, než plácnout nějakou hloupost. Ještě je dobrý tvářit se, jako že se nic neděje :o) Výhodou je, že čím dřív okolí pozná, že u tebe hloupým vtipkováním neuspěje, omrzí je to a přestanou :o)
3) NASLOUCHEJ OSTATNÍM
Co to vlastně znamená být kámoškou, co naslouchá? Nestačí se jen dívat do očí, přikyvovat a ve správnou chvíli si povzdechnout nebo se zasmát. Musíš se soustředit, občas se na něco zeptat a hlavně: zapamatovat si, co ti kdo vypráví. Jednoduché to sice není, ale vyplatí se to. Vsaď se! Když se za dva týdny potom, co ti nejoblíbenější holka ve třídě vyprávěla, jak se měla o víkendu, zeptáš, jestli se zase chystá jet k babičce a jestli je její pes ještě nemocný, uvidíš, jak bude zírat! Přesvědčíš ji, že máš opravdový zájem to, co dělá a jak se má. Počkej, jak tě najednou začne mít ráda a jak ráda si s tebou bude povídat.
4) NEPŘIDÁVEJ SE K POMLOUVÁNÍ
Stojíš s partičkou spolužáků na školním dvoře, děláte různé srandičky, a najednou se stočí řeč na největší kozu ve škole, kterou nemůžeš ani vidět. Jasně, že se ti chce taky si pěkně přisadit. Ale pozor! Nedělej to! Nikdy se nenech zatáhnout do pomlouvání ostatních. Nikdy nemůžeš vědět, s kým se ta, na kterou zrovna nadáváte, kamarádí. Její nejlepší kámoška může být zrovna nablízku a všechno jí pěkně vyzvonit. A to by přece byl trapas! A co když tě ostatní jen tak zkouší, kam až jsi schopná zajít? Když si od plic zanadáváš, hned si řeknou: "Páni, ta je ale "ostrá"! Co by tak asi říkala o mně, kdybych u toho nebyl?" A veškerá důvěra je ta tam.
5) NABÍDNI POMOC
Nevěřila bys, jak je ochota pomoct hrozně důležitá. U lidí, o které stojíš, musíš vzbudit pocit, že když budou potřebovat voji pomoc, jsi tu pro ně. Neznamená to ale, že se necháš využívat nebo že musíš pro ostatní pořád něco dělat. Když uvidíš nebo se od někoho dozvíš, že má tvoje spolužačka trable doma, zajdi za ní a zeptej se, jestli jí můžeš nějak pomoct. Nechce? Nevadí. V tom případě jí řekni, že je všechno oukej, ale že kdyby si to přeci jen rozmyslela, může za tebou kdykoli přijít. Nejsi vlezlá, a přitom ona o tobě ví. Když tvoje parta uvidí, že se na tebe může spolehnout a že nikoho nepodrazíš, uvidíš, jak budeš oblíbená!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katie:* Katie:* | Web | 9. března 2011 v 15:32 | Reagovat

Myslím,že na to návod neexistuje..Podle mě stačí být jen SAma sebou ,, A správní kamarádi by tě měly brát takovou,jaká seš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama