Móda aktuálně =)

Toxické barvy make-upu...ŠÍLENÝ xD

11. března 2011 v 19:47 | MiJu$Qa....♥ ♥ ♥
Zdá se vám prezentace kolekce Illamasqua Toxic Nature Makeup 2011 vyumělkovaná? Máte pravdu. Společnost vzala "vyumělkovaný look" za pačesy a předvedla ho v naprosto novém a pozitivním světle. Uměleckým maskérům, kteří stojí za touto populární značkou, se podařilo představit novou paletu uchvacujících a dechberoucích make-up odstínů, ze kterých vyzařuje až nadpozemský šarm. Základ kolekce líčidel Illamasqua Toxic Nature Makeup 2011 je ve skutečnosti založen na představě přírody, která se konečně rozhodla pořádně se odvětit těm lidem, který ji ničí a všemožně devastují.
Nová kolekce Illamasqua Toxic Nature Makeup 2011 bere do svých rukou vyumělkovaný look a přetváří ho v dokonalost samu.
Nová kolekce Illamasqua Toxic Nature Makeup 2011 bere do svých rukou vyumělkovaný look a přetváří ho v dokonalost samu.


Alex Box o kolekci Illamasqua Toxic Nature Makeup 2011

Sám Alex Box, kreativní ředitel kosmetické společnosti Illamasqua, tvrdí: "Tuto kolekci Illamasqua Toxic Nature Makeup 2011 ovlivnili hlavně umělci, kteří stáli v pozadí celého projektu. Různé, průměrné barvy v různém seskupení a stavu (mixovány na paletě, na plátně, barvy měnící, když si smýváte vaši tvářenku) - to vše inspirovalo barvy těchto produktů v kolekci líčení Toxic Nature 2011. Směs barev, jejich stříkance, kapky, cákance - to všechno je evidentní v představě celé kolekce."
Barvy jako mixované na paletě!
Barvy jako mixované na paletě!

Boty s velkým B !!!! Se svítícím sklem ;););)

10. března 2011 v 15:00 | Mijůůůůůš
Kiss-209lt-bpn krásné sexy boty na podpatku a platformě

Jarní kolekci líčení MAC „Jeanius“ 2011 inspirovali džíny a denimové trendy

6. března 2011 v 10:00 | Mijůůůůůš
Kolekce líčení "Jeanius" kosmetické společnosti MAC pro jaro 2011 vypadá úchvatně a naprosto stylově. Barvy se inspirují trendy barvami denimu a také design kolekce díky svým denimovým prvkům perfektně sekne každé "denimové královně". Na trhu bude tato jarní novinka inspirována džínovými trendy dostupná od 3. března 2011.
Jarní kolekce líčení MAC „Jeanius“ 2011 bude na trhu dostupná od března 2011. Perfektně doplní vaše džíny i džínovou módu.
Jarní kolekce líčení MAC "Jeanius" 2011 bude na trhu dostupná od března 2011. Perfektně doplní vaše džíny i džínovou módu.

Oční stíny Jeanius MAC 2011

Oční stíny z jarní kolekce MAC Jeanius 2011 si můžete pořídit ve čtyřech (bez nadsázky) úchvatných barevných odstínech, navíc se stylovými designy naprosto vystihující denimovou inspiraci líčení MAC pro jaro 2011. Dostupné jsou pak v následujících odstínech:
 • Diva in Distress - oční stín, který je kombinací středně šedých tónů s barevným dotykem stříbrné perly.
 • Motorhead - oční stín, který je mixem středně modrých tónů s nádechem barvy měděné perly.
 • Stove Pipe Black - oční stín, který představuje spojení černošedého odstínu s dotykem měděné perly.
 • White Jeanius - oční stín v bílé barvě, která je nakombinovaná s tónem stříbrné perly.

Denimové styly očních stínů z jarní kolekce Jeanius MAC 2011.
Denimové styly očních stínů z jarní kolekce Jeanius MAC 2011.

Rtěnky Jeanius MAC 2011

Ani rtěnka by pak neměla chybět v základní výbavičce klasického dámského líčení. Perfektně namíchané odstíny rtěnek Jeanius MAC 2011 nejsou opravdu ničím tuctovým. Podobné odstíny hned tak v nějaké jiné kolekci nenajde. Současně jsou tyto barvy rtěnek namíchané tak, aby skvěle doplňovali džínovo-modré odstíny.Rtěnky z jarní kolekce MAC k vám přicházejí v následujícím seskupení:
 • Acid Washed Geayish - odstín perleťově béžové rtěnky.
 • Pretty Please - jemně růžový odstín rtěnky s perleťovým nádechem.
 • Riveting Rose Deep - burgundsko-fialový odstín rtěnky rovněž s perleťovým nádechem.

Rtěnky z kolekce Jeanius MAC 2011 ve 3 různých odstínech.
Rtěnky z kolekce Jeanius MAC 2011 ve 3 různých odstínech.

Lesky na rty Rtěnky Jeanius MAC 2011

Pokud před rtěnkou dáváte přednost raději třpytivějšímu lesku na rty, pak vás ani v tomto případě výběr jarní kolekce Jeanius společnosti MAC nezklame. Lesky na rty si můžete zvolit z podobných odstínů, jaké k vám přinesly i výše zmíněné rtěnky, jmenovitě tedy odstíny:
 • Docile Chrom
 • Indigo Pink
 • Painted On

Lesky na rty z kolekce Jeanius MAC 2011 barevně dokonale ladí k rtěnkám. Aplikujte jej samostatně nebo na rtěnku.
Lesky na rty z kolekce Jeanius MAC 2011 barevně dokonale ladí k rtěnkám. Aplikujte jej samostatně nebo na rtěnku.

Tvářenky Jeanius MAC 2011

Žádná kolekce líčení by nebyla zcela úplná, pokud bychom v ní nenašli tvářenku, která pleti dodají jas a zářivý šmrnc. A protože si společnost MAC stojí za důsledností a dokonalostí, tvářenky samozřejmě nezapomněla uvést ani v kolekci Jeanius pro jaro 2011. Nabízí nám je ve dvou odstínech:
 • Overdyed Bright - tvářenka purpurového odstínu.
 • Pink Cult - příjemný, jemně růžový odstín tvářenky.

Kolekce Jeanius MAC 2011 přináší i dva odstíny tvářenek v purpurové či jemně růžové barvě.
Kolekce Jeanius MAC 2011 přináší i dva odstíny tvářenek v purpurové či jemně růžové barvě.

Laky na nehty Jeanius MAC 2011

Nakonec uvádí společnost MAC v kolekci Jeanius pro jaro 2011 také dva oslnivé odstíny laků na nehty, a to:
 • Biker Blue - výraznější lak na nehty v barvě tmavě modré a s růžovými a elektrizujíce modrými třpytkami .
 • Frayed-To-Order - jemnější, bělavý odstín laku na nehty s perleťovými třpytkami.

Jarní kolekci líčení MAC uzavírají dva odstíny laku na nehty.
Jarní kolekci líčení MAC uzavírají dva odstíny laku na nehty.

Je tady nová mystická kolekce líčení Victoria`s Secret Holiday, kterou musíte vyzkoušet!

5. března 2011 v 10:00 | Mijůůůůůš
Co vás může na Victoria`s Secret kolekci líčení upoutat? Zaujmout vás určitě může všestrannost ve výběru barev, ale také například rafinované balení a vzhled. To vše je přizpůsobeno veškerým očekáváním ze strany zákazníků. Kolekce útočí na zákaznice svým tajemně mystickým, avšak jemným a propracovaným stylem líčení. I když sebou Victoria`s Secret Midnight Glamour Holiday Makeup nepřináší velké množství produktů, kolekce i tak díky své komplexní struktuře dokonale splní veškeré potřeby pro všestranné a ke všem událostem ladícímu líčení.
The Victoria`s Secret Glamour Holiday Makeup
The Victoria`s Secret Glamour Holiday Makeup

Exkluzivně s Victoria`s Secret

S novou kolekcí Victoria`s Secret Midnight Glamour Holiday Makeup dostanete příležitost zmocnit se fascinujících líčidel, které rozzáří všechny vaše obličejové partie včetně barvy vaší pleti. Inspirováni vzhledem tajemných kouřových očí, a jak už sám název kolekce napovídá, půlnočním kouzlem krásy, přišli tentokrát designéři s mikro-kolekcí obsahující: oční stíny, líčení rtů, obličejové pudry či laky na nehty. Doplňte váš společensko-formální či šmrncovně ležérní look o senzační barvy z této nové fascinující palety Victoria`s Secret kolekce.

Midnight Glamour Deluxe Eye Paltte

Paleta očních stínů "Midnight Glamour Deluxe Eye Paltte" změní tyto svátky na perfektní příležitost k tomu, abyste na vánočních oslavách zazářila dokonalostí. Tato úžasná paleta s novými barevnými odstíny vám zaručí perfektní, kouřový pohled. Dokonalost a preciznost vám zajistí i hebká a jemná struktura očních stínů a gelový liner. Vybrat si můžete z následujících barev očních stínu: šampaňská, bronzová, tmavě stříbrná, tmavě modrá a černá. Gelový liner má klasickou barvu černou.
Oční stíny Midnight Glamour Deluxe Eye Paltte.
Oční stíny Midnight Glamour Deluxe Eye Paltte.

Midnight Glamour Deluxe Lip Palette

"Midnight Glamour Deluxe Lip Palette" vám přináší exkluzivní řadu na líčení rtů. Najdete zde barvy pastelové, stejně jako barvy tmavé. Třpytivé odstíny vám budou dokonale ladit ke kouřovému líčení očí, hluboké odstíny naopak okoření váš look řádnou dávkou sex-appealu. Vybírat můžete ze čtyř barev: třpytivá průzračná (bezbarvá), tělová, vínově ostružinová a hluboká červená. Tyto odstíny z vás letos zaručeně udělají královnu všech svátečních chvil a party.
Líčení na rty Midnight Glamour Deluxe Lip Palette.
Líčení na rty Midnight Glamour Deluxe Lip Palette.

Midnight Glamour Luminous Highlighting Powder

Dokonalou pleť získáte díky pleťovému pudru "Midnight Glamour Luminous Highlighting Powder". Tento úchvatný a transparentní pudr vám nabízí možnost vybrat si mezi třemi třpytivými a okouzlujícími odstíny. Máte tak na výběr, zda si z odstínů namixujete svou vlastní barvičku nebo použijete jen jednu z nich. Luminózní složka pudru rozsvítí vaši pleť zdravou a zářivou barvou, která však bude vypadat naprosto přirozeně. Pudr můžete nanášet na celou pleť, ale také třeba jen na vaše lícní kosti.
Pleťový pudr Midnight Glamour Luminous Highlighting Powder.
Pleťový pudr Midnight Glamour Luminous Highlighting Powder.

„Tajemná zahrada“ Dolce&Gabbana vás opanuje kouzelnými barvami – zkuste jarní make-up v nových barvách!

17. února 2011 v 9:44 | Mia a moda.cz =)
Fenomenální změny, kterých je příroda schopná při prvních náznacích přicházejícího jara, jsou mnohdy nejlepším zdrojem inspirací pro mnoho módních společností, designérů i stylistů. Právě exploze barev, intenzivní a přitom zcela delikátní barvičky, které nám příroda na jaře odtajňuje, byla také inspirací pro novou kolekci líčení "Dolce & Gabbana Secret Garden 2011".
Jarní kolekce líčení společnosti Dolce&Gabbana 2011 se nese pod oficiálním a všeříkajícím názvem "Secret Garden" neboli "Tajemná zahrada". Kolekce je plná okouzlujících možností - fascinujíce bohatých, ale přesto delikátních odstínů. Vybere si určitě každá. 
Jarní kolekce líčení společnosti Dolce&Gabbana 2011 se nese pod oficiálním a všeříkajícím názvem "Secret Garden" neboli "Tajemná zahrada". Kolekce je plná okouzlujících možností - fascinujíce bohatých, ale přesto delikátních odstínů. Vybere si určitě každá. 

Clarins uvádí jarní kolekci líčení plnou pastelových barev pro jaro 2011

12. února 2011 v 11:24 | MijušQa =o* a moda.cz
Společnost Clarins si vydobyla na kosmetickém trhu jednu z předních a vedoucích pozic. Clarins nejenže vyrábí produkty té nejvyšší kvality, ale také je kombinuje s novými styly, které každou sezónu mění podle stávajících, aktuálních trendů. Následující sezónu si pro jarní kolekci 2011 vybrala inspirativní pastelové barvičky, které zajisté učarují nejedné z nás.
Barvy jsou základem dokonalého nalíčení a kolekce Clarins Neo Pastels pro jaro 2011 tak může pomocí ženám dosáhnout cíleného vzhledu bez větší námahy.

Není divu, že se pastelové barvy stanou hitem následující teplé sezóny jara 2011. Inspirujte se i vy.
Clarins představuje pro jaro svou kolekci líčení plnou pastelových barev.

Kate Moss je novou tváří slunečních brýlí i dioptrických obrouček Vogue Eyewear pro jaro a léto 2011 – některé i spolunavrhovala!

11. února 2011 v 17:04 | MijušQa =o*


Zdá se, že se pracovně modelka Kate Moss vůbec nenudí. Stala se totiž novou tváří kolekce Vogue Eyewear. Pravdou je, že třicetišestiletá britská modelka ve Vogue brýlích, slunečních i dioptrických, pro sezónu jaro a léto 2011 vypadá naprosto dokonale.

Ralph Lauren nabízí luxus, jaký džíny ještě nezažily!

10. února 2011 v 13:45 | MijušQa =o* a moda.cz
Džínové modely oblečení jsou snad největší jistotou, pokud přijde na stylové trendy v oblékání. A tak si luxusní módní společnost Ralph Lauren usmyslela, že denimovou módu posune do dalšího levelu a okořenila ji luxusem!
Módní společnost Ralph Lauren se rozhodla, že představí denimovou linii okořeněnou luxusem, která se bude charakteristicky nazývat "Ralph Lauren Collection Denim". Tato nová denimová, nebo chcete-li džínová kolekce, by měla pozměnit americkou džínovou klasiku tím, že modelům dodá luxusní šmrnc, jaký denimové modely ještě nezažily. Kromě džínových modelů se v nové kolekci objeví samozřejmě také pár kousků vyrobených z jiných materiálů. Při tvorbě "Denim Collection Ralph Lauren" myslel Lauren na ženu, která chce nosit elegantní modely oblečení z džínového materiálu.
Nová denimová kolekce luxusního módního domu Ralph Lauren – Denim Collection Ralph Lauren.

Rihanna představuje svoji první vůni „Reb`l Fleur“ – a hned s rebelskou myšlenkou

9. února 2011 v 18:57 | MijušQa =o* a moda.cz

Další hvězdou, v tomto případě smyslnou zpěvačkou, která se zařadila mezi celebrity uvádějící na trh své vlastní vůně, je populární zpěvačka Rihanna. Svoji parfémovou novinku nazvala Rihanna "Reb`l Fleur".

Název svého úplně prvního parfému "Reb`l Fleur" odvodila Rihanna od přezdívky, kterou jí kdysi v dětství dala její babička - "Rebel flower" - aneb česky rebelská květina. Její nová vůně mimomjiné "vzdává hold" také v pořadí čtrnáctému tetování zpěvačky Rihanny.

Co se celého vzniku vůně Reb`l Fleur týče, byla zpěvačka velice nápomocná. Rihannu totiž hnala představa vytvořit něco, co by představovalo její barbadoské kořeny, zároveň však také ztvárňovalo její život v New Yorku a Los Angeles a mimo jiné taktéž vykreslovalo její osobnost a styl. Samozřejmě, že Rihanna, která je okolím brána jako módní ikona, použila módu k tomu, aby zrekapitulovala myšlenku o jejím novém parfému. 

"Je jako podpatky v kombinaci s krátkým flirtujícím modýlkem šatů," řekla pro média o své nové vůni sexy zpěvačka. I flakónek vůně sám o sobě vypadá jako podpatek vysoké obuvi.  Reb`l Fleur je odvážnou, sexy a skutečně nezapomenutelnou vůní. Kromě Rihanny se na výrobě této vůně podíleli také Caroline Sabas a Marypierre Julen

Pozor na to, jaký šampón kupujete – ne vždy vašim vlasům pomůže, a to ani když patří mezi ty dražší!

7. února 2011 v 17:14 | MijušQa =o* a moda.cz
Suché vlasy, křehké, poškozené i vlasy s roztřepenými konečky - všechny potřebují intenzivní péči a výživu, aby posílily, byly pružné a pevné a nelámaly se. Speciálně pro ně jsou určeny šampony pro intenzivní péči. Slibují skvělé výsledky. A některé skutečně pomohou. Jenomže víte které? Spotřebitelský časopis Test pro vás otestoval 16 druhů regeneračních šamponů, které slibují vašim vlasům zázračnou obnovu!Estée Lauder představuje novou divoce fialovou kolekci make-up Wild Violet

6. února 2011 v 21:48 | MijušQa =o* a moda.cz

Známá kosmetická společnost Estée Lauder má zimu již za sebou a právě světu představuje svoji novou kolekci exkluzivního líčení pro jaro a léto 2011. Co tato luxusní kolekci  Estée Lauder pro jaro a léto 2011 obsahuje a na co se tedy příští sezónu můžeme těšit? Objevte taje nového trendy líčení v divoce fialové!

 Společnost Estée Lauder opět vytvořila skvostnou kolekci líčení, která bude nyní patřit sezóně jara a léta roku 2011. Kolekce líčení se i tentokrát skládá z úžasných barev, ze kterých vás bude jisto jistě přecházet zrak. V případě správně vybraných odstínů líčidel, které ženám pomohou správně zvýraznit a definovat obličejové rysy, je pak takový make-up nejlepším přítelem každé ženy. Je takřka magické, jak kvalitní líčení může ženě pozvednout její "já" a vynést tak její sebevědomí do těch správných výšin. Nová kolekce Pure Color Wild Violet od Estée Lauder na jaro a léto 2011 taková doopravdy je a i vy od ní můžete očekávat pouze to nejlepší. Estée Lauder je totiž světoznámá kosmetická společnost, která se snaží svým zákazníkům každou sezónu přinášet make-up produkty té nejvyšší kvality a jednoduše ví, čím potěšit ženy po celém světě.

Nová kolekce líčení „Wild Violet“ pro jaro a léto 2011.

Jaké líčení se hodí k brýlím???

5. února 2011 v 20:53 | MijušQa =o*

Většina žen, která nosí brýle nepoužívají žádný make-up, protože jsi myslí, že jsou jejich oči
"schované" za brýlemi. To ale není pravda!
Nabízíme Vám pár tipů pro nejlepší líčení při nošení brýlí a stíny, které budou pro Vás jako ulité. Mějte na paměti, že brýle make-up zdůrazňují. Proto při aplikaci buďte opatrní.
Při krátkozrakosti vypadají vaše oči menší, proto je dobré použít barevné oční stíny v růžové, modré barvě nebo úzké linky. Pokud jsou vaše oči kulaté, použijte výraznější líčení v oblasti očí a blízko řas. Pro svůdnější vzhled přidejte zvýrazňovač pod obočím.
S řasenkou buďte opatrní, řasy by se neměly dotýkat brýlí. Aplikujte pouze jednu vrstvu řasenky a ujistěte se, že je hypoalergenní. Voděodolné řasence se raději vyhněte.
Při dalekozrakosti vypadají vaše oči větší, proto je možné použít odstíny v béžové, hnědé, růžové a oranžové barvě. Přidáte-li linky ve stejném odstínu jakou jsou stíny, výsledek bude úžasný.
Ženy s astigmatismem mohou použít výraznější líčení. Použijte tužku na horní víčka a opatrně rozmažte. Přidáním stínů stejné barvy jako jsou vaše oči nic nezkazíte. Vyhněte se šedým stínům. Vypadá to pak moc ostře.
Skvělým zakončením je použití objemové řasenky a lesku na rty. Dejte si pozor na šmouhy, jsou totiž pod brýlemi nápadné.

Jarní kolekce líčení Chanel 2011 se inspirovala krásou a leskem perel

5. února 2011 v 16:10 | MijušQa =o* a moda.cz

Francouzská luxusní společnost Chanel je již po několik desítek let významným hráčem na poli módním i kosmetickém. A tak bychom si ani my rozhodně neměli ujít kolekci exkluzivního Chanel líčení pro letošní jaro 2011, která se tentokrát inspirovala krásou a leskem perel.

Zdá se, že se nic nevyrovná kráse, eleganci a vytříbenosti perel. Společnost Chanel byla vždycky spojována s ladností, půvabem, luxusem a důvtipem, a tak není divu, že se Peter Philips, kreativní ředitel divize líčení Chanel, inspiroval při tvorbě jarní kolekci líčení 2011 právě jimi. Exkluzivní kolekce Chanel, stejně jako perly, se blýskají svými duhovými odlesky, které dokážou učarovat téměř každou ženu. Perlová kolekce Chanel na jaro 2011 nás jednoduše nechá zamilovat se do každičkého jejího kousku.

Úchvatná kolekce líčení Chanel 2011 je inspirována perlami.

Clinique uvádí na jaro 2011 kolekci líčení „Pretty in Pinks“

4. února 2011 v 17:18 | MijušQa =o* a moda.cz
Kromě úžasné parády, která se skrývá pod víčky líčidel v této jedinečné kolekci "Pretty in Pinks" od prestižní společnosti Clinique, se edice představuje také v přenádherných obalech. Ohromující květinové potisky dokonale podtrhují svěží jarní atmosféru. Společnost Clinique výjimečně zakomponovala tuto atmosféru nejen do obalů výrobků z této edice, ale do produktů Clinique jako takových. Jaro nám všem přináší pocit znovuzrození a tepla, proto i tato limitovaná kolekce nezapomněla uvést teplé a stylové barvičky, které dozajista rozzáří každou pleť. Limitovaná kolekce "Pretty in Pinks" kombinuje úchvatné tóny barvy hnědé spolu se sladce růžovými odstíny. Okouzlující kombinace hnědé a růžové barvy dovolují ženám získat uchvacující "teple tónovaný" look, který se hodí ženám jakéhokoliv tónu pleti.
Clinique vytvořila limitovanou edici „Pretty in Pinks ve spolupráci s Michelle Smith. (Milly by Michale Smith).

Bllack Noir krásná aktuální kolekce...

4. února 2011 v 16:34 | MijušQa =o* a moda.cz
BLLACK NOIR je módní značkou se sídlem v Dánsku. Ačkoliv byla značka uvedena teprve na jaře roku 2009, jednoznačně se zařadila mezi vědoucí mezinárodní prodejce. Podívejme se nyní na kolekci, kterou značka předvedla na Mercedes-Benz Fashion Week v Berlíně. Oblečení z kolekce je určené pro sezónu podzim a zima 2011/2012.

BLLACK NOIR nabízí inovativní a nenucené designy. Kůže a oblekovina tvoří základní část každé kolekce sezónu po sezóně. DNA značky je svůdnost a prudkost. BLLACK NOIR však není pouze o módě, ale také o tom, dělat dobré věci (na výrobu modelů používá vlastní Black Noir organické bavlny z Ugandy). Cílem značky je tak zaměřit se na inteligentního zákazníka, který hledá módu mající význam i v oblasti s módou nespojené.
 
 

Reklama